Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1343

Zmień widok:
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieszkanie na sprzedaż
3 255 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    32 475 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Solec
3 255 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska
1 479 000 zł

Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska
  • Powierzchnia:
    1 646 m2
  • Cena za m2:
    898 zł

Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Ornecka
1 479 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Działka budowlana inwestycyjna z domem
2 650 000 zł

Działka budowlana inwestycyjna z domem

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    2 039 m2
  • Cena za m2:
    1 299 zł

Działka budowlana inwestycyjna z domem

Warszawa, Białołęka, Polnych Kwiatów
2 650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Spokojna elegancja w sercu Śródmieścia
2 249 000 zł

Spokojna elegancja w sercu Śródmieścia

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    83 m2
  • Cena za m2:
    27 096 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Spokojna elegancja w sercu Śródmieścia

Warszawa, Śródmieście, Juliana Bartoszewicza
2 249 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Kobyłka, Działka budowlana 1613 m² | Kobyłka, MPZP
1 049 000 zł

Działka budowlana 1613 m² | Kobyłka, MPZP

powiat wołomiński, Kobyłka
  • Powierzchnia:
    1 613 m2
  • Cena za m2:
    650 zł

Działka budowlana 1613 m² | Kobyłka, MPZP

powiat wołomiński, Kobyłka, Długa
1 049 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga, Przestrzeń z duszą w sercu Pragi | 100 m² | Balkon
1 799 000 zł

Przestrzeń z duszą w sercu Pragi | 100 m² | Balkon

Warszawa, Praga
  • Powierzchnia:
    106 m2
  • Cena za m2:
    16 923 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przestrzeń z duszą w sercu Pragi | 100 m² | Balkon

Warszawa, Praga, Targowa
1 799 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wyględów, Unikalna działka na Mokotowie pod inwestycję
4 200 000 zł

Unikalna działka na Mokotowie pod inwestycję

Warszawa, Mokotów Wyględów
  • Powierzchnia:
    811 m2
  • Cena za m2:
    5 178 zł

Unikalna działka na Mokotowie pod inwestycję

Warszawa, Mokotów Wyględów, Stanisława Żaryna
4 200 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Cieksyn, Dom na sprzedaż
1 500 000 zł

Dom na sprzedaż

powiat nowodworski, Cieksyn
  • Powierzchnia:
    204 m2
  • Cena za m2:
    7 352 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom na sprzedaż

powiat nowodworski, Cieksyn, Kolejowa
1 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Wyględów, Sprzedam kawalerkę Marina Mokotów
699 000 zł

Sprzedam kawalerkę Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów Wyględów
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    20 144 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Sprzedam kawalerkę Marina Mokotów

Warszawa, Mokotów Wyględów, Rajska
699 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Czarna, Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina
1 999 000 zł

Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina

powiat wołomiński, Czarna
  • Powierzchnia:
    6 953 m2
  • Cena za m2:
    287 zł

Dziaka inwestycyjna Czarna koło Radzymina

powiat wołomiński, Czarna, Chabrowa
1 999 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.