Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
powiat wołomiński, Kołaków, Nowoczesny, designerski dom 180 m² blisko lasu
1 249 000 zł

Nowoczesny, designerski dom 180 m² blisko lasu

powiat wołomiński, Kołaków
  • Powierzchnia:
    231 m2
  • Cena za m2:
    5 398 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Nowoczesny, designerski dom 180 m² blisko lasu

powiat wołomiński, Kołaków, Walecznych
1 249 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Działka budowlana z WZ - Warszawa, Włochy, Serwitu
1 270 000 zł

Działka budowlana z WZ - Warszawa, Włochy, Serwitu

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    960 m2
  • Cena za m2:
    1 322 zł

Działka budowlana z WZ - Warszawa, Włochy, Serwitu

Warszawa, Włochy, Serwituty
1 270 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Rembertów, Bliźniak z pokojami na wynajem | 10% stopa zwrotu
4 500 000 zł

Bliźniak z pokojami na wynajem | 10% stopa zwrotu

Warszawa, Rembertów
  • Powierzchnia:
    415 m2
  • Cena za m2:
    10 822 zł
  • Liczba pokoi:
    32

Bliźniak z pokojami na wynajem | 10% stopa zwrotu

Warszawa, Rembertów, Mjr. Franciszka Michała Amałowicza \"Tatara\"
4 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Nowoczesny lokal biurowy z niezależnym wejściem
7 800 zł

Nowoczesny lokal biurowy z niezależnym wejściem

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    130 zł

Nowoczesny lokal biurowy z niezależnym wejściem

Warszawa, Mokotów, Ksawerów
7 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Działka 1352m2 ul. Ostródzka MPZP
878 000 zł

Działka 1352m2 ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    1 352 m2
  • Cena za m2:
    649 zł

Działka 1352m2 ul. Ostródzka MPZP

Warszawa, Białołęka, Ostródzka
878 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Tarchomin, Pawilon handlowo-usługowy
320 000 zł

Pawilon handlowo-usługowy

Warszawa, Białołęka Tarchomin
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    3 137 zł

Pawilon handlowo-usługowy

Warszawa, Białołęka Tarchomin, Józefa Mehoffera
320 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Wieliszew, Działka z warunkami zabudowy, super cena
330 000 zł

Działka z warunkami zabudowy, super cena

powiat legionowski, Wieliszew
  • Powierzchnia:
    1 852 m2
  • Cena za m2:
    178 zł

Działka z warunkami zabudowy, super cena

powiat legionowski, Wieliszew, Modlińska
330 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Mieszkanie 2 poziomowe dla rodziny
1 099 700 zł

Mieszkanie 2 poziomowe dla rodziny

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    147 m2
  • Cena za m2:
    7 473 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Mieszkanie 2 poziomowe dla rodziny

Warszawa, Wesoła, Gościniec
1 099 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Mieszkanie na sprzedaż
3 255 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    100 m2
  • Cena za m2:
    32 475 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Śródmieście Powiśle, Solec
3 255 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska
1 479 000 zł

Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska
  • Powierzchnia:
    1 646 m2
  • Cena za m2:
    898 zł

Grunt 1646m2 z Pnb Ornecka Białołęka Dworska

Warszawa, Białołęka Białołęka Dworska, Ornecka
1 479 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.