Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Włochy, 6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY
5 000 000 zł

6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    375 m2
  • Cena za m2:
    13 333 zł
  • Liczba pokoi:
    12

6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY

Warszawa, Włochy, Ks. Juliana Chrościckiego
5 000 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, | Mieszkanie w Topowej lokalizacji |
650 000 zł

| Mieszkanie w Topowej lokalizacji |

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    9 954 zł
  • Liczba pokoi:
    2

| Mieszkanie w Topowej lokalizacji |

powiat wołomiński, Ząbki, Orla
650 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Nowy budynek usługowy, Świetny punkt, Okazja!!
5 400 000 zł

Nowy budynek usługowy, Świetny punkt, Okazja!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    374 m2
  • Cena za m2:
    14 438 zł

Nowy budynek usługowy, Świetny punkt, Okazja!!

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Warszawska
5 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    400 m2
  • Cena za m2:
    13 250 zł
  • Liczba pokoi:
    15

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Skrzeszew, Skrzeszew, Usługi/Handel, tuż przy DW 631
1 490 000 zł

Skrzeszew, Usługi/Handel, tuż przy DW 631

powiat legionowski, Skrzeszew
  • Powierzchnia:
    9 775 m2
  • Cena za m2:
    152 zł

Skrzeszew, Usługi/Handel, tuż przy DW 631

powiat legionowski, Skrzeszew, Kościelna
1 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Świetna lokalizacja i cena, możliwość produkcji!!
7 300 000 zł

Świetna lokalizacja i cena, możliwość produkcji!!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    960 m2
  • Cena za m2:
    7 604 zł

Świetna lokalizacja i cena, możliwość produkcji!!

Warszawa, Włochy, Bolesława Chrobrego
7 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Zawady, Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras
6 480 000 zł

Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras

Warszawa, Wilanów Zawady
  • Powierzchnia:
    165 m2
  • Cena za m2:
    39 272 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wysoki standard | Gustownie wykończony | Taras

Warszawa, Wilanów Zawady, Syta
6 480 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, Piękne mieszkanie dla rodziny w Markach
949 000 zł

Piękne mieszkanie dla rodziny w Markach

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    8 575 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Piękne mieszkanie dla rodziny w Markach

powiat wołomiński, Marki, Amarantowa
949 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Ostatnie piętro - GENIALNY WIDOK + GARAŻ
1 370 000 zł

Ostatnie piętro - GENIALNY WIDOK + GARAŻ

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    20 353 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Ostatnie piętro - GENIALNY WIDOK + GARAŻ

Warszawa, Śródmieście, Adolfa Suligowskiego
1 370 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, 3 pokoje w ścisłym centrum Warszawy !
1 195 000 zł

3 pokoje w ścisłym centrum Warszawy !

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    62 m2
  • Cena za m2:
    19 175 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje w ścisłym centrum Warszawy !

Warszawa, Śródmieście, Aleje Jerozolimskie
1 195 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.