Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Wawer, Dla dewelopera
5 300 000 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 546 m2
  • Cena za m2:
    2 081 zł

Dla dewelopera

Warszawa, Wawer
5 300 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Trzypokojowe mieszkanie z tarasami i ogrodem
1 735 000 zł

Trzypokojowe mieszkanie z tarasami i ogrodem

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    21 030 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Trzypokojowe mieszkanie z tarasami i ogrodem

Warszawa, Wilanów, Kazachska
1 735 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Stare Miasto, STARE MIASTO - PEWNA INWESTYCJA
1 250 000 zł

STARE MIASTO - PEWNA INWESTYCJA

Warszawa, Śródmieście Stare Miasto
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    26 692 zł
  • Liczba pokoi:
    2

STARE MIASTO - PEWNA INWESTYCJA

Warszawa, Śródmieście Stare Miasto, Krzywe Koło
1 250 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Serock, Działka budowlana w Serocku w dobrej cenie
459 500 zł

Działka budowlana w Serocku w dobrej cenie

powiat legionowski, Serock
  • Powierzchnia:
    1 918 m2
  • Cena za m2:
    239 zł

Działka budowlana w Serocku w dobrej cenie

powiat legionowski, Serock
459 500 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, Idealne 4 pokoje dla rodziny, atrakcyjna cena
699 000 zł

Idealne 4 pokoje dla rodziny, atrakcyjna cena

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    11 095 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Idealne 4 pokoje dla rodziny, atrakcyjna cena

powiat piaseczyński, Piaseczno, Julianowska
699 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka na sprzedaż
37 350 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 245 m2
  • Cena za m2:
    30 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
37 350 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa
3 400 000 zł

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    3 416 m2
  • Cena za m2:
    995 zł

Działka inwestycyjna w sercu Ursynowa, Warszawa

Warszawa, Ursynów, Zatorze
3 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Wyjątkowe z Tarasem
990 000 zł

Wyjątkowe z Tarasem

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    89 m2
  • Cena za m2:
    11 093 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowe z Tarasem

Warszawa, Wesoła, Jana Pawła Ii
990 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Borki, Dom z bala, w zgodzie z naturą
1 750 000 zł

Dom z bala, w zgodzie z naturą

powiat wołomiński, Borki
  • Powierzchnia:
    149 m2
  • Cena za m2:
    11 735 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom z bala, w zgodzie z naturą

powiat wołomiński, Borki, Kani
1 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła, Dom 225 m2 - 5 pokoi/garderoba/siłownia - Wesoła
1 899 000 zł

Dom 225 m2 - 5 pokoi/garderoba/siłownia - Wesoła

Warszawa, Wesoła
  • Powierzchnia:
    225 m2
  • Cena za m2:
    8 440 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom 225 m2 - 5 pokoi/garderoba/siłownia - Wesoła

Warszawa, Wesoła, Nizinna
1 899 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.