Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
powiat nowodworski, Nasielsk, Nasielsk do Centrum 7 min
439 000 zł

Nasielsk do Centrum 7 min

powiat nowodworski, Nasielsk
  • Powierzchnia:
    120 m2
  • Cena za m2:
    3 658 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nasielsk do Centrum 7 min

powiat nowodworski, Nasielsk, Nowa Wieś
439 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów
2 490 000 zł

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    13 833 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów, Fortepianowa
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwupokojowe | Ciche | Nowe Budownictwo.
1 019 000 zł

Dwupokojowe | Ciche | Nowe Budownictwo.

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    18 561 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe | Ciche | Nowe Budownictwo.

Warszawa, Mokotów, Czerniakowska
1 019 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony
2 350 000 zł

Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    105 m2
  • Cena za m2:
    22 283 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Zamknięte osiedle z ochroną | Dwa duże balkony

Warszawa, Mokotów, Bolesława Limanowskiego
2 350 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Budynek biurowy Puławska Warszawa
14 300 000 zł

Budynek biurowy Puławska Warszawa

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    1 613 m2
  • Cena za m2:
    8 865 zł

Budynek biurowy Puławska Warszawa

Warszawa, Ursynów, Puławska
14 300 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Zielonka, Zielonka – 3 pokoje z widokiem na zieleń
449 000 zł

Zielonka – 3 pokoje z widokiem na zieleń

powiat wołomiński, Zielonka
  • Powierzchnia:
    46 m2
  • Cena za m2:
    9 710 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Zielonka – 3 pokoje z widokiem na zieleń

powiat wołomiński, Zielonka, Wolności
449 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Działka na sprzedaż
54 200 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    1 084 m2
  • Cena za m2:
    50 zł

Działka na sprzedaż

powiat nowodworski, Czosnów, Pańska
54 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Kępa Zawadowska, piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw
3 349 000 zł

piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw

Warszawa, Wilanów Kępa Zawadowska
  • Powierzchnia:
    270 m2
  • Cena za m2:
    12 403 zł
  • Liczba pokoi:
    6

piękny ogród - dwa wjazdy - działka 2100mkw

Warszawa, Wilanów Kępa Zawadowska, Kwarty
3 349 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin
2 720 000 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    2 365 m2
  • Cena za m2:
    1 150 zł

MPZP | 2400m2 | media| Wilanów - Powsin

Warszawa, Wilanów Powsin, Dobrodzieja
2 720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Blisko centrum|Park i jezioro|Garaż|wysokie wnętrz
490 000 zł

Blisko centrum|Park i jezioro|Garaż|wysokie wnętrz

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    17 500 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Blisko centrum|Park i jezioro|Garaż|wysokie wnętrz

Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Łuki Wielkie
490 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.