Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Urokliwy dom na Saskiej Kępie
3 700 000 zł

Urokliwy dom na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska
  • Powierzchnia:
    170 m2
  • Cena za m2:
    21 764 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Urokliwy dom na Saskiej Kępie

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Algierska
3 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Wyjątkowy szeregowiec na zielonej Saskiej Kępie: i
4 500 000 zł

Wyjątkowy szeregowiec na zielonej Saskiej Kępie: i

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska
  • Powierzchnia:
    250 m2
  • Cena za m2:
    18 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wyjątkowy szeregowiec na zielonej Saskiej Kępie: i

Warszawa, Praga-Południe Kępa Gocławska, Algierska
4 500 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Siekierki, Ostatni apartament w inwestycji
2 995 000 zł

Ostatni apartament w inwestycji

Warszawa, Mokotów Siekierki
  • Powierzchnia:
    114 m2
  • Cena za m2:
    26 173 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Ostatni apartament w inwestycji

Warszawa, Mokotów Siekierki
2 995 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Stare Miasto, Ciche studio z doskonałą komunikacją
2 850 zł

Ciche studio z doskonałą komunikacją

Warszawa, Stare Miasto
  • Powierzchnia:
    31 m2
  • Cena za m2:
    91 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Ciche studio z doskonałą komunikacją

Warszawa, Stare Miasto, Kozia
2 850 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacji
3 100 zł

Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacji

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    40 m2
  • Cena za m2:
    77 zł

Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacji

Warszawa, Targówek, Młodzieńcza
3 100 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Muranów, Wola ul. Niska / Smocza - 2 pok. 47,28 m2
850 000 zł

Wola ul. Niska / Smocza - 2 pok. 47,28 m2

Warszawa, Wola Muranów
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    17 978 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wola ul. Niska / Smocza - 2 pok. 47,28 m2

Warszawa, Wola Muranów, Niska
850 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Mokotów Al. Sikorskiego 9 - 3 pokoje 67 m2 garaż
6 000 zł

Mokotów Al. Sikorskiego 9 - 3 pokoje 67 m2 garaż

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mokotów Al. Sikorskiego 9 - 3 pokoje 67 m2 garaż

Warszawa, Mokotów, Aleja Gen. Władysława Sikorskiego
6 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Górny, Mieszkanie na sprzedaż
840 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Górny
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    14 608 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Mokotów Górny, Giordana Bruna
840 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsinek, Wyjątkowy dom 255m2, nowoczesny design, Wilanów
5 200 000 zł

Wyjątkowy dom 255m2, nowoczesny design, Wilanów

Warszawa, Wilanów Powsinek
  • Powierzchnia:
    255 m2
  • Cena za m2:
    20 392 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Wyjątkowy dom 255m2, nowoczesny design, Wilanów

Warszawa, Wilanów Powsinek, Wiechy
5 200 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Karolino, Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem
1 750 000 zł

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino
  • Powierzchnia:
    167 m2
  • Cena za m2:
    10 450 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Nowoczesny dom parterowy/2 garaż/ogródek z tarasem

powiat legionowski, Karolino, Kwiatu Jabłoni
1 750 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.