Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Apartament z tarasem | Blisko parku
7 276 000 zł

Apartament z tarasem | Blisko parku

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów
  • Powierzchnia:
    181 m2
  • Cena za m2:
    40 000 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Apartament z tarasem | Blisko parku

Warszawa, Mokotów Stary Mokotów, Huculska
7 276 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Osiedle Mangalia Idealne dla rodziny !
1 299 000 zł

Osiedle Mangalia Idealne dla rodziny !

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    17 860 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Osiedle Mangalia Idealne dla rodziny !

Warszawa, Mokotów, Aleja Gen. Władysława Sikorskiego
1 299 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE BROWARY WARSZAWSKIE
11 990 000 zł

DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE BROWARY WARSZAWSKIE

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    271 m2
  • Cena za m2:
    44 243 zł
  • Liczba pokoi:
    7

DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE BROWARY WARSZAWSKIE

Warszawa, Wola, Krochmalna
11 990 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Czosnów, Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów
1 468 000 zł

Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów

powiat nowodworski, Czosnów
  • Powierzchnia:
    12 763 m2
  • Cena za m2:
    115 zł

Grunt 1,27 ha | budowlano-rolny | gm. Czosnów

powiat nowodworski, Czosnów, Żwirowa
1 468 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice, Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin
491 800 zł

Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
  • Powierzchnia:
    4 918 m2
  • Cena za m2:
    100 zł

Atrakcyjna działka budowlana 4918 m² – gm. Leoncin

powiat nowodworski, Nowe Gniewniewice
491 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Mieszkanie na wynajem
8 300 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    189 m2
  • Cena za m2:
    43 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Bemowo, Batalionów Chłopskich
8 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Stare Miasto, Wyjątkowe mieszkanie na Warszawskiej Starówce
1 900 000 zł

Wyjątkowe mieszkanie na Warszawskiej Starówce

Warszawa, Śródmieście Stare Miasto
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    29 789 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wyjątkowe mieszkanie na Warszawskiej Starówce

Warszawa, Śródmieście Stare Miasto, Brzozowa
1 900 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Wołomin, Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy
5 211 600 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin
  • Powierzchnia:
    4 343 m2
  • Cena za m2:
    1 200 zł

Działka inwestycyjna. Wołomin przy głównej ulicy

powiat wołomiński, Wołomin, Aleja Niepodległości
5 211 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Mieszkanie na sprzedaż
899 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    11 525 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Pasłęcka
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga, Gotowe do zamieszkania w klimatycznej dzielnicy
899 000 zł

Gotowe do zamieszkania w klimatycznej dzielnicy

Warszawa, Praga
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    18 846 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Gotowe do zamieszkania w klimatycznej dzielnicy

Warszawa, Praga, Środkowa
899 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.