Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
Warszawa, Białołęka Nowodwory, Ciche 3 pokoje
650 000 zł

Ciche 3 pokoje

Warszawa, Białołęka Nowodwory
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    11 324 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Ciche 3 pokoje

Warszawa, Białołęka Nowodwory, Aluzyjna
650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Sprawdź >>> Dom wolnostojący, 6 pokoi, 2 garaże
1 990 000 zł

Sprawdź >>> Dom wolnostojący, 6 pokoi, 2 garaże

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    260 m2
  • Cena za m2:
    7 630 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Sprawdź >>> Dom wolnostojący, 6 pokoi, 2 garaże

Warszawa, Białołęka
1 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Bródno, Czteropokojowe przy Stacji metra Bródno M2
997 000 zł

Czteropokojowe przy Stacji metra Bródno M2

Warszawa, Targówek Bródno
  • Powierzchnia:
    84 m2
  • Cena za m2:
    11 869 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Czteropokojowe przy Stacji metra Bródno M2

Warszawa, Targówek Bródno, Ludwika Kondratowicza
997 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Port Praski – przestronny apartament z projektem
2 550 000 zł

Port Praski – przestronny apartament z projektem

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    29 589 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Port Praski – przestronny apartament z projektem

Warszawa, Praga-Północ, Józefa Sierakowskiego
2 550 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Ząbki, Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie w Kamienicy
585 000 zł

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie w Kamienicy

powiat wołomiński, Ząbki
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    10 557 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bezczynszowe, dwupoziomowe Mieszkanie w Kamienicy

powiat wołomiński, Ząbki, Piaskowa
585 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów, Wilanów. 53 m² do własnej aranżacji, parter
865 000 zł

Wilanów. 53 m² do własnej aranżacji, parter

Warszawa, Wilanów
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    16 320 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wilanów. 53 m² do własnej aranżacji, parter

Warszawa, Wilanów, Adama Branickiego
865 000 zł
Szczegóły
powiat warszawski zachodni, Łomianki, Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem
2 750 000 zł

Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem

powiat warszawski zachodni, Łomianki
  • Powierzchnia:
    308 m2
  • Cena za m2:
    8 928 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom z ogrodem i dwukondygnacyjnym salonem

powiat warszawski zachodni, Łomianki, Podleśna
2 750 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Wyjątkowy dom na Mokotowie, Inwestycyjnie
7 200 000 zł

Wyjątkowy dom na Mokotowie, Inwestycyjnie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    500 m2
  • Cena za m2:
    14 400 zł
  • Liczba pokoi:
    8

Wyjątkowy dom na Mokotowie, Inwestycyjnie

Warszawa, Mokotów, Ikara
7 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Apartament z tarasami metro Kondratowicza winda
2 679 000 zł

Apartament z tarasami metro Kondratowicza winda

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    160 m2
  • Cena za m2:
    16 691 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Apartament z tarasami metro Kondratowicza winda

Warszawa, Targówek, Malborska
2 679 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służewiec, 86m2, 4 pokoje, wysoki standard
2 290 000 zł

86m2, 4 pokoje, wysoki standard

Warszawa, Mokotów Służewiec
  • Powierzchnia:
    86 m2
  • Cena za m2:
    26 590 zł
  • Liczba pokoi:
    4

86m2, 4 pokoje, wysoki standard

Warszawa, Mokotów Służewiec, Konstruktorska
2 290 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.