Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1337

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, DOM NA WYNAJEM W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI MOKOTOWA
23 000 zł

DOM NA WYNAJEM W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI MOKOTOWA

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    440 m2
  • Cena za m2:
    52 zł
  • Liczba pokoi:
    6

DOM NA WYNAJEM W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI MOKOTOWA

Warszawa, Mokotów, Bukszpanowa
23 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze
720 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    32 m2
  • Cena za m2:
    22 464 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Północ, Nowoczesna inwestycja | Niebanalny design
620 000 zł

Nowoczesna inwestycja | Niebanalny design

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    27 m2
  • Cena za m2:
    22 937 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Nowoczesna inwestycja | Niebanalny design

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
620 000 zł
Szczegóły
600 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    22 692 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
600 000 zł
Szczegóły
555 000 zł

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ
  • Powierzchnia:
    25 m2
  • Cena za m2:
    22 032 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Nowoczesna inwestycja na warszawskiej Pradze

Warszawa, Praga-Północ, Strzelecka
555 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Marki, działka w doskonałej lokalizacji - Marki
1 800 000 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki
  • Powierzchnia:
    1 236 m2
  • Cena za m2:
    1 456 zł

działka w doskonałej lokalizacji - Marki

powiat wołomiński, Marki, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego
1 800 000 zł
Szczegóły
powiat piaseczyński, Piaseczno, LUKSUSOWY OBIEKT PIASECZNO
15 000 000 zł

LUKSUSOWY OBIEKT PIASECZNO

powiat piaseczyński, Piaseczno
  • Powierzchnia:
    1 070 m2
  • Cena za m2:
    14 018 zł

LUKSUSOWY OBIEKT PIASECZNO

powiat piaseczyński, Piaseczno, Młynarska
15 000 000 zł
Szczegóły
powiat nowodworski, Kazuń-Bielany, Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu
340 000 zł

Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu

powiat nowodworski, Kazuń-Bielany
  • Powierzchnia:
    2 500 m2
  • Cena za m2:
    136 zł

Działka z MPZP - Spokój blisko Kampinosu

powiat nowodworski, Kazuń-Bielany, Kwiatowa
340 000 zł
Szczegóły
Łomianki, Buraków, Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.
2 990 000 zł

Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.

Łomianki, Buraków
  • Powierzchnia:
    357 m2
  • Cena za m2:
    8 375 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Dom tuż przy LESIE MŁOCIŃSKIM.

Łomianki, Buraków, 11 Listopada
2 990 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Praga-Południe, Mieszkanie na sprzedaż
1 090 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    19 919 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Praga-Południe, Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.