Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1329

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów Służew, Lokal na usługi medyczne lub inne.
898 000 zł

Lokal na usługi medyczne lub inne.

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    95 m2
  • Cena za m2:
    9 432 zł

Lokal na usługi medyczne lub inne.

Warszawa, Mokotów Służew, Jana Sebastiana Bacha
898 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów Służew, Gotowe do wprowadzenia - Duży Balkon - Cicho
1 424 925 zł

Gotowe do wprowadzenia - Duży Balkon - Cicho

Warszawa, Mokotów Służew
  • Powierzchnia:
    75 m2
  • Cena za m2:
    18 999 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia - Duży Balkon - Cicho

Warszawa, Mokotów Służew, Aleja Wyścigowa
1 424 925 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo, Bemowo mieszkanie na ostatnim piętrze
890 000 zł

Bemowo mieszkanie na ostatnim piętrze

Warszawa, Bemowo
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 917 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Bemowo mieszkanie na ostatnim piętrze

Warszawa, Bemowo, Mieczysława Wolfkego
890 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, wyjątkowa lokalizacja dla rodziny 2+2 lub 2+3
1 099 999 zł

wyjątkowa lokalizacja dla rodziny 2+2 lub 2+3

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    78 m2
  • Cena za m2:
    13 998 zł
  • Liczba pokoi:
    5

wyjątkowa lokalizacja dla rodziny 2+2 lub 2+3

Warszawa, Wawer Międzylesie, Żegańska
1 099 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Powiśle, Reprezentacyjne mieszkanie na biuro w kamienicy
8 200 zł

Reprezentacyjne mieszkanie na biuro w kamienicy

Warszawa, Śródmieście Powiśle
  • Powierzchnia:
    98 m2
  • Cena za m2:
    83 zł

Reprezentacyjne mieszkanie na biuro w kamienicy

Warszawa, Śródmieście Powiśle, 3 Maja
8 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Międzylesie, Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki
1 700 000 zł

Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki

Warszawa, Wawer Międzylesie
  • Powierzchnia:
    110 m2
  • Cena za m2:
    15 454 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Elegancki dom z ogrodem Międzylesie-Zbytki

Warszawa, Wawer Międzylesie, Pod Brzozami
1 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Białołęka, Mieszkanie na sprzedaż
1 390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka
  • Powierzchnia:
    109 m2
  • Cena za m2:
    12 728 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Skarbka Z Gór
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wilanów Powsin, Działka budowlana | WZ | 2 jednostki
1 190 000 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
  • Powierzchnia:
    1 250 m2
  • Cena za m2:
    952 zł

Działka budowlana | WZ | 2 jednostki

Warszawa, Wilanów Powsin
1 190 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście Muranów, 2 pokojowe mieszkanie
1 095 000 zł

2 pokojowe mieszkanie

Warszawa, Śródmieście Muranów
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    19 623 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokojowe mieszkanie

Warszawa, Śródmieście Muranów, Stawki
1 095 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
790 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    16 808 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Kłobucka
790 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.