Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1327

Zmień widok:
Warszawa, Wola Mirów, Where history meets modernity | Premium |
1 139 000 zł

Where history meets modernity | Premium |

Warszawa, Wola Mirów
  • Powierzchnia:
    38 m2
  • Cena za m2:
    29 973 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Where history meets modernity | Premium |

Warszawa, Wola Mirów, Ogrodowa
1 139 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, 3 pokoje|Po generalnym remoncie|Rondo Daszyńskiego
3 700 zł

3 pokoje|Po generalnym remoncie|Rondo Daszyńskiego

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    49 m2
  • Cena za m2:
    75 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje|Po generalnym remoncie|Rondo Daszyńskiego

Warszawa, Wola Ulrychów, Wolska
3 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Ochota, Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota
2 490 000 zł

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota

Warszawa, Ochota
  • Powierzchnia:
    146 m2
  • Cena za m2:
    16 957 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Przestronne 5-pokojowe mieszkanie 146,84 m² Ochota

Warszawa, Ochota, Grójecka
2 490 000 zł
Szczegóły
powiat legionowski, Jabłonna, Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią
580 000 zł

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią

powiat legionowski, Jabłonna
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    9 461 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią

powiat legionowski, Jabłonna, Graniczna
580 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Mokotów, Dwupokojowe z garderobą - ciche, Mokotów
980 000 zł

Dwupokojowe z garderobą - ciche, Mokotów

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    17 345 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Dwupokojowe z garderobą - ciche, Mokotów

Warszawa, Mokotów, Jana Pawła Woronicza
980 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Krusze, Dom na wsi w cichej i spokojnej okolicy
549 000 zł

Dom na wsi w cichej i spokojnej okolicy

powiat wołomiński, Krusze
  • Powierzchnia:
    240 m2
  • Cena za m2:
    2 287 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Dom na wsi w cichej i spokojnej okolicy

powiat wołomiński, Krusze
549 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek, Ciche // Rondo Żaba
699 000 zł

Ciche // Rondo Żaba

Warszawa, Targówek
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    12 968 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Ciche // Rondo Żaba

Warszawa, Targówek, Biruty
699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Blisko centrum–2010 rok-tanie w utrzymaniu
780 000 zł

Blisko centrum–2010 rok-tanie w utrzymaniu

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    20 850 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Blisko centrum–2010 rok-tanie w utrzymaniu

Warszawa, Wola, Radziwie
780 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Targówek Elsnerów, Mieszkanie na sprzedaż
1 030 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek Elsnerów
  • Powierzchnia:
    63 m2
  • Cena za m2:
    16 300 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Targówek Elsnerów, Pohulanka
1 030 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer, Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska
1 330 000 zł

Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska

Warszawa, Wawer
  • Powierzchnia:
    2 050 m2
  • Cena za m2:
    648 zł

Urokliwa działka 2 050 m² Wawer, ul. Wiązowska

Warszawa, Wawer, Wiązowska
1 330 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.