Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1329

Zmień widok:
Warszawa, Mokotów, Unikalny, dwupoziomowy apartament na Mokotowie
1 700 000 zł

Unikalny, dwupoziomowy apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów
  • Powierzchnia:
    95 m2
  • Cena za m2:
    17 894 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Unikalny, dwupoziomowy apartament na Mokotowie

Warszawa, Mokotów, Chełmska
1 700 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Stylowe mieszkanie 400 m od Placu Zbawiciela
999 000 zł

Stylowe mieszkanie 400 m od Placu Zbawiciela

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    51 m2
  • Cena za m2:
    19 364 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Stylowe mieszkanie 400 m od Placu Zbawiciela

Warszawa, Śródmieście, Aleja Armii Ludowej
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec
861 300 zł

Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    29 802 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
861 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Apartament premium przy Grzybowskiej
2 550 000 zł

Apartament premium przy Grzybowskiej

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    97 m2
  • Cena za m2:
    26 234 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Apartament premium przy Grzybowskiej

Warszawa, Śródmieście, Grzybowska
2 550 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, Kawalerka na Nowolipkach | Klimatyzacja | Piwnica
625 000 zł

Kawalerka na Nowolipkach | Klimatyzacja | Piwnica

Warszawa, Wola Nowolipki
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    23 674 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka na Nowolipkach | Klimatyzacja | Piwnica

Warszawa, Wola Nowolipki, Mordechaja Anielewicza
625 000 zł
Szczegóły
powiat wołomiński, Słupno, Nowoczesny dom z basenem i jacuzzi
2 250 000 zł

Nowoczesny dom z basenem i jacuzzi

powiat wołomiński, Słupno
  • Powierzchnia:
    215 m2
  • Cena za m2:
    10 465 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Nowoczesny dom z basenem i jacuzzi

powiat wołomiński, Słupno
2 250 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wawer Radość, Rezydencja 375 m2 wśród sosen – Wawer, dzi. 2500
3 400 000 zł

Rezydencja 375 m2 wśród sosen – Wawer, dzi. 2500

Warszawa, Wawer Radość
  • Powierzchnia:
    375 m2
  • Cena za m2:
    9 066 zł
  • Liczba pokoi:
    7

Rezydencja 375 m2 wśród sosen – Wawer, dzi. 2500

Warszawa, Wawer Radość, Podmokła
3 400 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Śródmieście, Comfort and luxury in the heart of Warsaw!
11 800 zł

Comfort and luxury in the heart of Warsaw!

Warszawa, Śródmieście
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    218 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Comfort and luxury in the heart of Warsaw!

Warszawa, Śródmieście, Twarda
11 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Bemowo Jelonki Północne, Mieszkanie na sprzedaż
670 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki Północne
  • Powierzchnia:
    50 m2
  • Cena za m2:
    13 373 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Bemowo Jelonki Północne, Gen. Waleriana Czumy
670 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna
990 000 zł

Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna
  • Powierzchnia:
    85 m2
  • Cena za m2:
    11 647 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie dla rodziny Stara Miłosna

Warszawa, Wesoła Stara Miłosna, Jana Pawła Ii
990 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.