Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1342

Zmień widok:
powiat Warszawa, Warszawa, Wysoki standard Garaż
4 400 zł

Wysoki standard Garaż

powiat Warszawa, Warszawa
  • Powierzchnia:
    47 m2
  • Cena za m2:
    92 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Wysoki standard Garaż

powiat Warszawa, Warszawa, Marcina Kasprzaka
4 400 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Przytulne i Funkcjonalne na ostatnim piętrze !
1 489 000 zł

Przytulne i Funkcjonalne na ostatnim piętrze !

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    22 223 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Przytulne i Funkcjonalne na ostatnim piętrze !

Warszawa, Wola, Gumińska
1 489 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Warszawa-Wola, świetna lokalizacja, 53,9m2
839 000 zł

Warszawa-Wola, świetna lokalizacja, 53,9m2

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    53 m2
  • Cena za m2:
    15 565 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Warszawa-Wola, świetna lokalizacja, 53,9m2

Warszawa, Wola, Smocza
839 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Muranów, Stawki 4E | Muranów
3 500 zł

Stawki 4E | Muranów

Warszawa, Wola Muranów
  • Powierzchnia:
    34 m2
  • Cena za m2:
    102 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Stawki 4E | Muranów

Warszawa, Wola Muranów, Stawki
3 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie na wynajem
6 200 zł

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    70 m2
  • Cena za m2:
    88 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Wola, Kolejowa
6 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Lokal na sprzedaż
2 600 000 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    201 m2
  • Cena za m2:
    12 935 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wola, Waliców
2 600 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Lokal na sprzedaż
4 000 000 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    233 m2
  • Cena za m2:
    17 121 zł

Lokal na sprzedaż

Warszawa, Wola, Wolska
4 000 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Widne, dwustronne, tuż przy metrze, ciche
3 600 zł

Widne, dwustronne, tuż przy metrze, ciche

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    63 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Widne, dwustronne, tuż przy metrze, ciche

Warszawa, Wola, Żytnia
3 600 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Cisza w sercu miasta | 2 pokoje z dużym balkonem
975 000 zł

Cisza w sercu miasta | 2 pokoje z dużym balkonem

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    23 665 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Cisza w sercu miasta | 2 pokoje z dużym balkonem

Warszawa, Wola, Jana Kazimierza
975 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Mieszkanie z widokiem w sercu Woli
4 500 zł

Mieszkanie z widokiem w sercu Woli

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    80 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie z widokiem w sercu Woli

Warszawa, Wola, Łucka
4 500 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.