Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1331

Zmień widok:
Warszawa, Wola, 2 łazienki I Wola I Luks I 3 pokoje
1 720 000 zł

2 łazienki I Wola I Luks I 3 pokoje

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    67 m2
  • Cena za m2:
    25 447 zł
  • Liczba pokoi:
    3

2 łazienki I Wola I Luks I 3 pokoje

Warszawa, Wola
1 720 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Wola I 3 pokoje I Klimatyzacja I Parking I Komórka
1 645 000 zł

Wola I 3 pokoje I Klimatyzacja I Parking I Komórka

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    64 m2
  • Cena za m2:
    25 583 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wola I 3 pokoje I Klimatyzacja I Parking I Komórka

Warszawa, Wola
1 645 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Luksusowy apartament klasy premium/23 piętro
950 000 zł

Luksusowy apartament klasy premium/23 piętro

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    41 m2
  • Cena za m2:
    22 651 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Luksusowy apartament klasy premium/23 piętro

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka
950 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Działka budowlana na Sowińskiego
1 606 795 zł

Działka budowlana na Sowińskiego

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    652 m2
  • Cena za m2:
    2 464 zł

Działka budowlana na Sowińskiego

Warszawa, Wola, Józefa Sowińskiego
1 606 795 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Muranów, Kawalerka/ul. Miła/Wola Muranów
499 000 zł

Kawalerka/ul. Miła/Wola Muranów

Warszawa, Wola Muranów
  • Powierzchnia:
    26 m2
  • Cena za m2:
    18 901 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka/ul. Miła/Wola Muranów

Warszawa, Wola Muranów, Miła
499 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Młynów, Po remoncie, w kaminiczce, z balkonem
1 120 000 zł

Po remoncie, w kaminiczce, z balkonem

Warszawa, Wola Młynów
  • Powierzchnia:
    48 m2
  • Cena za m2:
    23 333 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Po remoncie, w kaminiczce, z balkonem

Warszawa, Wola Młynów, Stanisława Staszica
1 120 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, TOP 2 POK do wejścia/wschód/zieleń/Os. na Woli
940 000 zł

TOP 2 POK do wejścia/wschód/zieleń/Os. na Woli

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    21 957 zł
  • Liczba pokoi:
    2

TOP 2 POK do wejścia/wschód/zieleń/Os. na Woli

Warszawa, Wola, Fort Wola
940 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, 2 pokoje, 13. piętro; cisza i panorama Warszawy
4 000 zł

2 pokoje, 13. piętro; cisza i panorama Warszawy

Warszawa, Wola Nowolipki
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    69 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje, 13. piętro; cisza i panorama Warszawy

Warszawa, Wola Nowolipki, Okopowa
4 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Metro | 1. najem | Po generalnym remoncie
3 300 zł

Metro | 1. najem | Po generalnym remoncie

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    89 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Metro | 1. najem | Po generalnym remoncie

Warszawa, Wola, Cypriana Kamila Norwida
3 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 2 pokoje po kapitalnym remoncie | nowa elektryka
699 000 zł

2 pokoje po kapitalnym remoncie | nowa elektryka

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    19 098 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pokoje po kapitalnym remoncie | nowa elektryka

Warszawa, Wola, Złocienia
699 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.