Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1329

Zmień widok:
Warszawa, Wola, Przytulne gniazdko w Centrum miasta
700 000 zł
699 000 zł

Przytulne gniazdko w Centrum miasta

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    18 840 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne gniazdko w Centrum miasta

Warszawa, Wola, Żelazna
700 000 zł
699 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 3-pok., 83m² | Ogródek | Garaż | Wola
6 800 zł

3-pok., 83m² | Ogródek | Garaż | Wola

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    82 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3-pok., 83m² | Ogródek | Garaż | Wola

Warszawa, Wola, Jana Kazimierza
6 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, 4 pokoje / 2 łazienki / duży balkon
2 245 000 zł

4 pokoje / 2 łazienki / duży balkon

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    95 m2
  • Cena za m2:
    23 400 zł
  • Liczba pokoi:
    4

4 pokoje / 2 łazienki / duży balkon

Warszawa, Wola, Marcina Kasprzaka
2 245 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Industrialny Szyk w Sercu Browarów Warszawskich
2 860 000 zł

Industrialny Szyk w Sercu Browarów Warszawskich

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    39 722 zł
  • Liczba pokoi:
    72

Industrialny Szyk w Sercu Browarów Warszawskich

Warszawa, Wola, Krochmalna
2 860 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Ulrychów, 3 pokoje | Balkon | Podwyższony Standard |
1 180 000 zł

3 pokoje | Balkon | Podwyższony Standard |

Warszawa, Wola Ulrychów
  • Powierzchnia:
    59 m2
  • Cena za m2:
    19 792 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje | Balkon | Podwyższony Standard |

Warszawa, Wola Ulrychów, Fort Wola
1 180 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, Słoneczne mieszkanie 2 pokoje Nowolipki Wola
649 000 zł

Słoneczne mieszkanie 2 pokoje Nowolipki Wola

Warszawa, Wola Nowolipki
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    17 540 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Słoneczne mieszkanie 2 pokoje Nowolipki Wola

Warszawa, Wola Nowolipki, Nowolipki
649 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Kawalerka z garażem i balkonem, na Woli!
3 028 zł

Kawalerka z garażem i balkonem, na Woli!

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    107 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z garażem i balkonem, na Woli!

Warszawa, Wola, Gumińska
3 028 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro
1 885 000 zł
1 760 000 zł

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    69 m2
  • Cena za m2:
    25 507 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Narożne 3 pokoje | Taras 22m2 | Serce Woli | Metro

Warszawa, Wola, Skierniewicka
1 885 000 zł
1 760 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola Nowolipki, Atrakcyjne 2 pokoje w świetnej lokalizacji
599 999 zł

Atrakcyjne 2 pokoje w świetnej lokalizacji

Warszawa, Wola Nowolipki
  • Powierzchnia:
    37 m2
  • Cena za m2:
    15 872 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Atrakcyjne 2 pokoje w świetnej lokalizacji

Warszawa, Wola Nowolipki, Smocza
599 999 zł
Szczegóły
Warszawa, Wola, Biuro SKM WKD Metro świetna lokalizacja
7 860 zł

Biuro SKM WKD Metro świetna lokalizacja

Warszawa, Wola
  • Powierzchnia:
    131 m2
  • Cena za m2:
    59 zł

Biuro SKM WKD Metro świetna lokalizacja

Warszawa, Wola, Miedziana
7 860 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.