Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1329

Zmień widok:
Warszawa, Włochy, Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!
7 500 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    82 m2
  • Cena za m2:
    91 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy, Lechicka
7 500 zł
Szczegóły
1 595 000 zł
1 495 000 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    14 656 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy, Lechicka
1 595 000 zł
1 495 000 zł
Szczegóły
8 500 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    102 m2
  • Cena za m2:
    83 zł

Przepiękny lokal po remoncie, parking, witryna!

Warszawa, Włochy, Lechicka
8 500 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, 2 pok. | Apartamenty Bakalarska | ogródek, loggia
749 900 zł

2 pok. | Apartamenty Bakalarska | ogródek, loggia

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    16 561 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 pok. | Apartamenty Bakalarska | ogródek, loggia

Warszawa, Włochy, Bakalarska
749 900 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Stare Włochy, 2 ODDZIELNE POKOJE l BALKON l TERENY ZIELONE
2 800 zł

2 ODDZIELNE POKOJE l BALKON l TERENY ZIELONE

Warszawa, Włochy Stare Włochy
  • Powierzchnia:
    42 m2
  • Cena za m2:
    65 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 ODDZIELNE POKOJE l BALKON l TERENY ZIELONE

Warszawa, Włochy Stare Włochy, Fasolowa
2 800 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Wysoki standard, dwustronne i słoneczne
1 218 000 zł

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    58 m2
  • Cena za m2:
    20 978 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy, Jutrzenki
1 218 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Wysoki standard, dwustronne i słoneczne
1 200 000 zł

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    56 m2
  • Cena za m2:
    21 108 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard, dwustronne i słoneczne

Warszawa, Włochy, Jutrzenki
1 200 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Raków, Nowe budownictwo | 2 pokoje |Gotowe do zamieszkana
620 000 zł

Nowe budownictwo | 2 pokoje |Gotowe do zamieszkana

Warszawa, Włochy Raków
  • Powierzchnia:
    29 m2
  • Cena za m2:
    20 777 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Nowe budownictwo | 2 pokoje |Gotowe do zamieszkana

Warszawa, Włochy Raków, Rakowska
620 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Blisko centrum|Park i jezioro|Garaż|wysokie wnętrz
490 000 zł

Blisko centrum|Park i jezioro|Garaż|wysokie wnętrz

Warszawa, Włochy Nowe Włochy
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    17 500 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Blisko centrum|Park i jezioro|Garaż|wysokie wnętrz

Warszawa, Włochy Nowe Włochy, Łuki Wielkie
490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, 6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY
5 000 000 zł

6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    375 m2
  • Cena za m2:
    13 333 zł
  • Liczba pokoi:
    12

6 LOKALI MIESZKALNYCH W KAMIENICY

Warszawa, Włochy, Ks. Juliana Chrościckiego
5 000 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.