Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1327

Zmień widok:
Warszawa, Włochy Wiktoryn, Dobra inwestycja na Włochach
385 000 zł

Dobra inwestycja na Włochach

Warszawa, Włochy Wiktoryn
  • Powierzchnia:
    18 m2
  • Cena za m2:
    20 588 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Dobra inwestycja na Włochach

Warszawa, Włochy Wiktoryn, Wiktoryn
385 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Stare Włochy, Dom na sprzedaż
2 650 000 zł

Dom na sprzedaż

Warszawa, Włochy Stare Włochy
  • Powierzchnia:
    282 m2
  • Cena za m2:
    9 397 zł
  • Liczba pokoi:
    6

Dom na sprzedaż

Warszawa, Włochy Stare Włochy, Denarowa
2 650 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Stare Włochy, 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
4 200 zł

3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

Warszawa, Włochy Stare Włochy
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    70 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

Warszawa, Włochy Stare Włochy, Budki Szczęśliwickie
4 200 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Ogródek Przestronne Kameralne Ciche
999 000 zł

Ogródek Przestronne Kameralne Ciche

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    61 m2
  • Cena za m2:
    16 141 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Ogródek Przestronne Kameralne Ciche

Warszawa, Włochy, Ryżowa
999 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Atrakcyjne mieszkania 2 pokojowe
515 000 zł

Atrakcyjne mieszkania 2 pokojowe

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    36 m2
  • Cena za m2:
    14 305 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Atrakcyjne mieszkania 2 pokojowe

Warszawa, Włochy, Aleja Dwudziestolatków
515 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Wysoki standard/Klimatyzacja/Stawy Cietrzewa
1 230 445 zł

Wysoki standard/Klimatyzacja/Stawy Cietrzewa

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    57 m2
  • Cena za m2:
    21 500 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki standard/Klimatyzacja/Stawy Cietrzewa

Warszawa, Włochy, Aleje Jerozolimskie
1 230 445 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, Wysoki Standard | 2 tarasy | Panorama Miasta
1 575 000 zł

Wysoki Standard | 2 tarasy | Panorama Miasta

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    20 526 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Wysoki Standard | 2 tarasy | Panorama Miasta

Warszawa, Włochy, Budki Szczęśliwickie
1 575 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, 2 balkony/wysoki standard/Blisko Stawów Cietrzewa
1 011 120 zł

2 balkony/wysoki standard/Blisko Stawów Cietrzewa

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    45 m2
  • Cena za m2:
    22 000 zł
  • Liczba pokoi:
    2

2 balkony/wysoki standard/Blisko Stawów Cietrzewa

Warszawa, Włochy, Aleje Jerozolimskie
1 011 120 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy Salomea, 3 Pokoje l Nowoczesne l Garaż l Balkon l Od zaraz
4 700 zł

3 Pokoje l Nowoczesne l Garaż l Balkon l Od zaraz

Warszawa, Włochy Salomea
  • Powierzchnia:
    55 m2
  • Cena za m2:
    85 zł
  • Liczba pokoi:
    3

3 Pokoje l Nowoczesne l Garaż l Balkon l Od zaraz

Warszawa, Włochy Salomea, Aleje Jerozolimskie
4 700 zł
Szczegóły
Warszawa, Włochy, przepiękny dom szeregowy | 320 m2 | wysoka jakość
6 399 000 zł

przepiękny dom szeregowy | 320 m2 | wysoka jakość

Warszawa, Włochy
  • Powierzchnia:
    320 m2
  • Cena za m2:
    19 996 zł
  • Liczba pokoi:
    4

przepiękny dom szeregowy | 320 m2 | wysoka jakość

Warszawa, Włochy, Dźwigowa
6 399 000 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.