Wyniki wyszukiwania

Ofert: 1389

Zmień widok:
Warszawa, Ursynów, Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów
2 490 000 zł

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    180 m2
  • Cena za m2:
    13 833 zł
  • Liczba pokoi:
    5

Wygodny dom, 4 sypialnie, garaż, Zielony Ursynów

Warszawa, Ursynów, Fortepianowa
2 490 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Natolin, Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche
1 439 280 zł

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin
  • Powierzchnia:
    72 m2
  • Cena za m2:
    19 990 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Gotowe do wprowadzenia - Obok Metra - Bardzo Ciche

Warszawa, Ursynów Natolin, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto
764 000 zł

Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    54 m2
  • Cena za m2:
    13 992 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Przytulne mieszkanie blisko Lasu Kabackiego – goto

Warszawa, Ursynów, Rtm. Witolda Pileckiego
764 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
899 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    60 m2
  • Cena za m2:
    14 884 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Hawajska
899 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec
861 300 zł

Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    28 m2
  • Cena za m2:
    29 802 zł
  • Liczba pokoi:
    1

Kawalerka z loggią i widokiem na tor Służewiec

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
861 300 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Mieszkanie na sprzedaż
748 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    52 m2
  • Cena za m2:
    14 384 zł
  • Liczba pokoi:
    2

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów, Rtm. Witolda Pileckiego
748 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Pyry, Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów
13 680 zł

Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów

Warszawa, Ursynów Pyry
  • Powierzchnia:
    360 m2
  • Cena za m2:
    38 zł

Biuro 360 m2, dom z tarasem - Puławska Ursynów

Warszawa, Ursynów Pyry, Puławska
13 680 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro
828 000 zł

Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    68 m2
  • Cena za m2:
    12 034 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Duże 3 pokoje, widna kuchnia, do remontu, metro

Warszawa, Ursynów, Polinezyjska
828 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów Wyczółki, Mieszkanie na sprzedaż
1 390 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki
  • Powierzchnia:
    76 m2
  • Cena za m2:
    18 174 zł
  • Liczba pokoi:
    4

Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Ursynów Wyczółki, Kłobucka
1 390 000 zł
Szczegóły
Warszawa, Ursynów, Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin
3 600 zł

Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin

Warszawa, Ursynów
  • Powierzchnia:
    65 m2
  • Cena za m2:
    55 zł
  • Liczba pokoi:
    3

Komfortowe mieszkanie przy metrze Natolin

Warszawa, Ursynów, Braci Wagów
3 600 zł
Szczegóły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria wyszukiwania, skorzystaj z naszej subskrypcji.