Inwestycyjna kawalerka przy Metrze Płocka

Warszawa, Wola Młynów, Stanisława Staszica
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
475 900 zł
Numer oferty
34964552467 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
17 180 zł / m2
Liczba pokoi
1
Piętro
parter/3
Typ budynku
Kamienica
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-05-11
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
1950

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,7 m² położone przy ul. Stanisława Staszica na warszawskiej Woli.

To propozycja z ogromnym potencjałem dla inwestora, singla lub osoby szukającej mieszkania na start w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z cegły z lat 50-tych, która przeszła szereg ważnych modernizacji.
W budynku wykonano wymianę pionów oraz instalacji ciepłowniczej.
Kamienica została również ocieplona i otynkowana, co wpływa zarówno na komfort mieszkańców, jak i przyszłą wartość nieruchomości.

Mieszkanie jest do generalnego remontu, co daje nowemu właścicielowi pełną możliwość aranżacji wnętrza według własnego stylu i potrzeb.
To ogromny atut dla osób, które chcą stworzyć nowoczesną przestrzeń w klimatycznej, warszawskiej kamienicy lub przygotować mieszkanie dokładnie pod rynek najmu.

Dodatkowym atutem jest pełna własność lokalu wraz z udziałem w gruncie.

Najważniejsze informacje :

* powierzchnia 27,7 m²
* duża piwnica ok 9 m²
* pełna własność z udziałem w gruncie
* kamienica z cegły z lat 50-tych
* mieszkanie do generalnego remontu
* bardzo funkcjonalny układ mieszkania
* świetna opcja inwestycyjna pod wynajem
* doskonała lokalizacja blisko metra i centrum miasta
* duży potencjał wzrostu wartości nieruchomości po remoncie

Rozkład mieszkania :

* jasna kuchnia z widokiem na zieloną aleję
* ustawny i widny pokój dzienny
* łazienka
* przedpokój z miejscem do przechowywania

## Lokalizacja

Wola od kilku lat pozostaje jedną z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy zarówno do życia, jak i inwestowania.