Segment skrajny z pięknie zagospodarowanym ogrodem

Warszawa, Białołęka Grodzisk
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 680 000 zł
Numer oferty
34964551788 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
151 m2
Cena za m2
11 103 zł / m2
Liczba pokoi
6
Piętro
parter/2
Liczba sypialni
4
Typ zabudowy
Segment Skrajny
Ogrodzenie
Drewniane
Droga dojazdowa
Kostka Brukowa
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne, Miejsca w garażu
Forma własności
Własność
Stan budynku
Bardzo Dobry
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
2011
Liczba miejsc parkingowych
1
Dostępne od
2026-05-11
Powierzchnia działki
327 m2

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na sprzedaż segment skrajny - Białołęka, ul. Katy Grodziskie

Duży, funkcjonalny skrajny segment o powierzchni 151,30 m² (bez poddasza ok. 24 m² które było strychem obecnie przerobiony na pokój nastolatki) z prawem wyłącznego korzystania z 327m2 działki.

Dom z 2011 na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Układ i wykończenie.
Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym z oknem (45,8m²) z bezpośrednim wyjściem do ogrodu od strony południowej.
Na tej kondygnacji mieści się również wiatrołap, przedsionek, łazienka z oknem (3,66 m²) oraz garaż (17,78 m²).

Z wiatrołapu jest przejście do garażu bez konieczności wyjścia na zewnątrz.

Na piętrze znajdują się 2 sypialnie dla dzieci (14,15 m²,14,87m2), łazienka z prysznicem (4,64m2) oraz duża sypialnia główna która została podzielona na strefę sypialnianą (16,02m2) oraz łazienkę (3,43m2 z prysznicem), garderobę (5,98) oraz pokój do pracy (8,09) . Dodatkowo pokój ma 2 wyjścia na balkon .

Pomieszczenia są dobrze doświetlone - sypialnie dzieci od północy, główna sypialnia od południa

Dodatkowo nad piętrem znajduje się poddasze - strych zadatowany obecnie na pokój dla nastolatki idealny na sypialnie, biuro