Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Białołęka, Pasłęcka
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
1 049 000 zł
Numer oferty
34964550913 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
122 m2
Cena za m2
8 563 zł / m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3/3
Rok budowy
2003
Liczba sypialni
4

Opis nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie przy samym parku i lesie - to właśnie ta cecha wyróżnia tę nieruchomość na tle innych ofert na Białołęce. Jeśli szukasz przestrzeni, ciszy i możliwości stworzenia wnętrza dokładnie pod siebie, to dwupoziomowe mieszkanie przy samym parku i lesie spełni te oczekiwania.

Nieruchomość znajduje się przy ul. Pasłęckiej, na 3 piętrze kameralnego budynku z 2003 roku.
Na powierzchni 122 m² znajdziesz funkcjonalny układ pomieszczeń. Przestronny salon z wyjściem na duży balkon naturalnie łączy się z kuchnią z oknem, tworząc jasną, dzienną strefę życia. Cztery sypialnie dają swobodę aranżacji - pokoje dla dzieci, gabinet, garderoba? Dwie łazienki oraz dodatkowe WC zwiększają komfort codziennego funkcjonowania. Dwupoziomowy układ zapewnia wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną, a niewielkie, praktycznie niezauważalne skosy oraz brak okien dachowych sprawiają, że przestrzeń pozostaje ustawna i wygodna.

Dwupoziomowe mieszkanie przy samym parku to oferta dla osób, które widzą potencjał - lokal wymaga generalnego remontu, ale daje ogromne możliwości stworzenia wyjątkowego wnętrza. Układ daje możliwość wydzielenia dodatkowych dwóch pokoi.

W najbliższym otoczeniu znajdziesz tereny zielone idealne na spacery i rekreację, a także podstawową infrastrukturę miejską *tramwaje i autobusy).

Jeśli chcesz mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć przestrzeń dopasowaną do własnych potrzeb - zadzwoń i umów się na prezentację.