Dwupoziomowy apartament I dwa tarasy I duże okna

Warszawa, Wilanów Błonia Wilanowskie, Sarmacka
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 400 000 zł
Numer oferty
34964549801 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
121 m2
Cena za m2
19 834 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3/3
Typ budynku
Apartamentowiec
Liczba wind
1
Dostępne od
2026-04-17
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe podziemne
Rok budowy
2008

Opis nieruchomości

Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2008 roku.

Budynek usytuowany jest w prestiżowej i spokojnej części Miasteczka Wilanów, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, wyróżniającym się kameralną, niską zabudową oraz elegancko zagospodarowaną zielenią. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne, Pałac w Wilanowie oraz liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, zapewniające wysoki komfort życia i możliwość aktywnego wypoczynku, przy jednoczesnym dogodnym dojeździe do centrum Warszawy.

Najważniejsze atuty:

jasne i dobrze doświetlone wnętrza
dwa przestronne tarasy na wyłączność o powierzchniach 60 m² oraz 15 m²;
duże drewniane okna podkreślające charakter apartamentu;
funkcjonalny, przestronny i dobrze zaprojektowany układ.

dwa tarasy,
dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 100 000 zł).

Budynek i osiedle:

nowoczesny apartamentowiec,
eleganckie części wspólne,
osiedle z basenem i siłownią do dyspozycji mieszkańców.

Lokalizacja:
W najbliższej okolicy znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe, placówki edukacyjne oraz rozbudowane tereny zielone i rekreacyjne.