Komfortowe 2 pokoje z pięknym balkonem!

Warszawa, Wilanów, Aleja Rzeczypospolitej
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
950 000 zł
Numer oferty
34964546901 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
19 387 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
parter/4
Typ budynku
Apartamentowiec
Liczba wind
1
Dostępne od
2026-05-06
Rok budowy
2008
Liczba sypialni
1

Opis nieruchomości

Elegancja w najlepszym wydaniu, Twój nowy adres w Wilanowie!!!

Poznaj apartament, który łączy styl i lokalizację. Eleganckie mieszkanie o powierzchni 48,6 m² na wysokim parterze, z imponującą wysokością 2,82m i dużymi przeszkleniami znajduję się przy Al. Rzeczypospolitej. 
Zamieszkaj tak, jak lubisz- komfortowo, stylowo i w prestiżowej części miasta, z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki i szybkim dojazdem do centrum.

To wyjątkowe mieszkanie mieści się w czteropiętrowym bloku z 2008 roku. Wnętrze zostało starannie wykończone i odświeżone w 2025 roku, dzięki czemu jest w pełni gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, apteki, klub fitness, szpital oraz liczne punkty usługowe,

Najważniejsze atuty nieruchomości:
* Przestronna, doskonale zaprojektowana strefa dzienna z nowoczesnym salonem, z wyjściem na balkon oraz w pełni wyposażonym i funkcjonalnym aneksem kuchennym,
* Stylowa sypialnia dopracowana w każdym detalu, z wygodnym, dużym łóżkiem i pojemną szafą do przechowywania,
* Komfortowa łazienka z dużą wanną,
* Balkon typu loggia (6,1 m²) z ekspozycją wschodnią.

Zamieszkaj pięknie! Zadzwoń i umówmy się na prezentację!
Serdecznie zapraszam.

Przedstawiona powyżej oferta ma charakter wyłącznie informacyjny, nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów art.