Mieszkanie na sprzedaż

Warszawa, Wola Mirów, Złota
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 200 000 zł
Numer oferty
34964509737 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
36 279 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4/8
Miejsca parkingowe
Miejsca w garażu
Liczba sypialni
1

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność zaprezentować nowocześnie urządzone, bardzo jasne i przytulne mieszkanie z balkonem, położone w rezydencji Złota Chmielna Apartments. Idealne dla pary lub singla.

Prezentowany apartament o powierzchni 60,64 m² składa się z:

obszernego salonu połączonego z kuchnią i częścią jadalnianą,
sypialni z wbudowaną dużą szafą wnękową,
łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową,
przedpokoju wraz z częścią korytarza, w którym znajduje się wbudowana szafa.

Wysokie sufity i duże okna o podwyższonym standardzie izolacyjnym, sprawiają, że mieszkanie jest jasne i daje wrażenie przestronności. Ponadto prezentowany apartament został wykończony przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz jest w pełni wyposażony i umeblowany. W mieszkaniu zainstalowano już jednostkę klimatyzacji. Dodatkowym atutem mieszkania jest balkon wychodzący na zieloną, cichą przestrzeń między budynkami.

Do mieszkania dodatkowo przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Rezydencja Złota Chmielna Apartments, to prestiżowa, nowoczesna 8- kondygnacyjna inwestycja o kameralnym i eleganckim charakterze, ukończona w 2018 roku.  Pomimo tego, że budynek ulokowany jest w ścisłym centrum Warszawy, jest osłonięty od hałasu miasta przez sąsiadujące z nim kamienice, co pozwala odetchnąć i nacieszyć się spokojem, zapominając o tempie życia i zgiełku miasta, które panują za rogiem.

Budynek, w którym mieści się prezentowany apartament, znajduje się kilkaset metrów od Dworca Centralnego i Centrum handlowego Złote Tarasy. Wszystkie najważniejsze miejsca w centrum są w zasięgu kilku minut spacerem. 
Ponadto jest to jedna z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Warszawie, dzięki bliskości stacji metra Rondo ONZ, przystanków autobusowych i tramwajowych, dworca Warszawa Centralna oraz większych ulic prowadzących zarówno do innych części miasta, jaki i poza jego granice.