Ciche 2 pokoje, Nowogrodzka, Centrum

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
2 790 zł
Numer oferty
34964553173 (MLS)
Typ transakcji
Wynajem
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
71 zł / m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1/3
Liczba wind
0
Liczba poziomów
0
Dostępne od
2026-05-18
Materiał budowlany
cegła
Rok budowy
1899

Opis nieruchomości

Do wynajęcia, atrakcyjne 39 m2 mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Nowogrodzkiej 19.
Lokal w pełni umeblowany i wyposażony. Mieszkanie po odświeżeniu.
Wysokość 3,6 m, duże okna.
Pierwsze piętro w trzypiętrowej kamienicy utrzymanej dobrym stanie. Czysta klatka schodowa.

Budynek zlokalizowany tuż przy Hotelu \"Novotel\" w odległości 100 m od ul. Marszałkowskiej, 500 metrów od Placu Trzech Krzyży - w samym sercu Warszawy.
Wokół restauracje, muzea, sklepy, banki oraz pełna infrastruktura Śródmieścia.
Idealny punkt komunikacyjny – w bezpośrednim sąsiedztwie Metro Centrum, przystanki autobusowe i tramwajowe, Dworzec Centralny.
Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego obok budynku.

Opłaty:
- koszt najmu 2790 zł miesięcznie
- czynsz administracyjny 1100 zł

Opłaty dodatkowe: prąd, woda, gaz.
Wymagana kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Marek Kieczeń
tel. 730 900 889

For rent immediately, an attractive 39 m2 apartment in the very center of Warsaw, at ul. Nowogrodzka.
The flat is fully furnished and equipped. Quiet and spacious, 3,6 m high, large windows.
First floor in a tree-story townhouse in good condition. Comfortable, staircase, access to a patio.

The building is located next to the \"Novotel\" Hotel, 100 m from ul. Marszałkowska, 500 meters from Trzech Krzyży Square - in the heart of Warsaw.
Around restaurants, museums, shops, banks and the full infrastructure of Downtown.
An ideal communication point - in the immediate vicinity of Metro Centrum, bus and tram stops, Central Station.