Radzymin | 57 m² | 3 pokoje + możliwość 4 | loggia

powiat wołomiński, Radzymin, Juliusza Słowackiego
Dodaj do notesu Dodane

Informacje

Cena
569 000 zł
Numer oferty
34964551023 (MLS)
Typ transakcji
Sprzedaż
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
9 978 zł / m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1/3
Liczba poziomów
1
Dostępne od
2026-04-28
Miejsca parkingowe
Miejsca parkingowe naziemne
Rok budowy
2006
Liczba sypialni
2

Opis nieruchomości

Radzymin, ul. Juliusza Słowackiego - 57,02 m² | 3 pokoje (możliwość 4) | oddzielna kuchnia | loggia | narożne | gotowe do wprowadzenia.

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne mieszkanie o powierzchni 57,02 m², położone w spokojnej części Radzymina przy ul. Juliusza Słowackiego. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem pomieszczeń oraz dużym potencjałem aranżacyjnym. 

Najważniejsze atuty nieruchomości:

* 3 ustawne pokoje: 2 sypialnie + salon z wyjściem na loggię.
* Możliwość wydzielenia 4 pokoju (3 niezależne sypialnie).
* Oddzielna, jasna kuchnia z oknem.
* Mieszkanie narożne - doskonałe doświetlenie przez cały dzień.
* Widok na zieleń - cisza, spokój i prywatność.
* Stan do wprowadzenia - bez dodatkowych nakładów finansowych.

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w zielonej, dobrze skomunikowanej części Radzymina. W najbliższej okolicy dostępna jest pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne.
Szybki dojazd do Warszawy sprawia, że to świetna opcja dla osób pracujących w stolicy, które szukają spokojniejszego miejsca do życia.

Miejsce parkingowe - dodatkowo płatne 15 000 zł

Idealne:

* dla rodzin z dziećmi,
* dla osób pracujących w Warszawie,
* pod inwestycję (wynajem - możliwość zwiększenia liczby pokoi).

Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania!