Usługi

BRiK Nieruchomości Warszawa          

Jako biuro obrotu nieruchomościami działamy w Warszawie i okolicy od 1996r. Poprzednio pod nazwą Agencja Nieruchomości Brodno.
Jeszcze wcześniej pośrednictwo w obrocie nieruchomościami robiliśmy jako Agencja Nieruchomości Bródno.

Nieruchomości Warszawa to nasza specjalność. Pośredniczymy w transakcjach na terenie całej stolicy i okolicznych miejscowości.
Specjalizujemy się w obsłudze transakcji przede wszystkim w dzielnicach Warszawy - Białołęka, Targówek, Praga-Północ, Żoliborz na terenie których zlokalizowane są osiedla mieszkaniowe: Tarchomin, Choszczówka, Płudy, Kobiałka, Bródno, Zacisze, Praga II, Stara Praga i miasta po północnej stronie Warszawy w tym Marki, Ząbki, Zielonka, Jabłonna i inne.


Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Zatrudniamy licencjonowanych Pośredników w obrocie nieruchomościami.

Wszyscy Pośrednicy posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC na terenie RP w Generali T.U. S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 21.08.1997r. o gospodarce nieruchomościami.

Świadczymy usługi na rzecz naszych Klientów zgodnie z Kodeksem i standardami zawodowymi Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Standardy Zawodowe

Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przy sprzedaży, kupnie, wynajmie mieszkań, domów i gruntów.

Kompleksowo przygotowujemy transakcję.

Troszczymy się o klienta od momentu zgłoszenia zlecenia, aż do podpisania końcowej umowy. Nasza usługa obejmuje min: sprawdzenie stanu prawnego, uzgadnianie warunków transakcji, doradztwo w kwestiach obrotu, wartości, lokalizacji, standardu Nieruchomości.

Oferta nieruchomości

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe, czteropokojowe i większe oraz kawalerki
  • domy
  • działki
  • grunty
  • lokale usługowe, biurowe, komercyjne

Usługi dodatkowe

Dla wygody Naszych Klientów współpracujemy z doradcą kredytowym Domu Kredytowego Notus – który posiada oferty banków: PKO BP S.A., ING Bank Śląski, WBK, Millenium, Eurobank oraz wielu innych.
Ponadto naszymi stałymi Partnerami są: Rzeczoznawca Majątkowy, Geodeta, Doradca Podatkowy, Fotograf Nieruchomości.
Real Estate Agency Warsaw
Our offer: apartments, flats, plots, houses, offices and commercial

Zakup nieruchomości to ważne i trudne wydarzenie. Potrzebny jest godny zaufania, posiadający duże doświadczenie i sprawdzony partner, taki jak Agencja Nieruchomości BRODNO -Real Estate Agency
Zapraszamy do skorzystania z naszej internetowej wyszukiwarki ofert. Wystarczy wybrać interesujące nas parametry w Wyszukiwarce Nieruchomości znajdującej się menu Oferty.

Bródno

To jedno z osiedli dzielnicy Targówek miasta stołecznego Warszawy.
Terytorialnie obszar obejmuje osiedle Kondratowicza, osiedle Podgrodzie, osiedle Toruńska, osiedle Wysockiego, park leśny Bródno oraz cmentarze.
Przyjeto, że jego granice to tory linii kolejowej, ul. Toruńska a w zasadzie trasa Trasa AK, centrum handlowe Park Targówek (bez centrum handlowego M1), dawny rów melioracyjny, ul. Radzymińska, ul. Bystra, ul. Kondratowicza, ul. Św. Wincentego, granice cmentarza bródnowskiego wzdłóż ul. Rzeszowskiej, ul. Odrowążą do torów linii kolejowej.
Obszar gminy Bródno był przyłączany do granic Warszawy od 1951 roku. Ostatnie części dzisiejszego osiedla przyłączono w latach 70-tych.

Historia Bródna

Początki Bródna sięgają IX – X wieku, gdy na terenie obecnego Lasu Bródnowskiego powstał warowny gród, jeden z trzech na terenie obecnej Warszawy. Nazwa pochodzi od przepływającej w pobliżu rzeki Brodni albo od przeprawy czyli brodu na Wiśle.

W XVI wieku istniała już królewska wieś Bródno. W 1580 wieś znajdowała się w powiecie warszawskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.

W XVII wieku na Bródnie istniał folwark, dwa młyny i dwie karczmy. Kres szybkiemu rozwojowi Bródna przyniósł potop szwedzki i trwająca trzy dni bitwa w okolicach Bródna (28-30 lipca 1656).
Ponowny rozwój Bródna miał miejsce w II połowie XIX wieku, gdy uruchomiono linię Kolei Nadwiślańskiej i otwarto stację Praga (1875 r.).

W roku 1880 na Bródnie odnotowano 360 domów i 960 mieszkańców. W roku 1884 pomiędzy szosą białołęcką (ul. I.J. Odrowąża), drogą do Starego Bródna (ul. św. Wincentego) a cmentarzem starozakonnych na terenach należących do wojska, a częściowo do szpitala św. Ducha założono Cmentarz Bródzieński. Zajął on miejsce nieużytków, poligonu i rozległych wyrobisk piasku i gliny. Pod koniec XIX wieku na terenach dawnych dóbr bródnowskich powstał folwark należący do Szpitala św. Ducha.

Przy brukowanym kamieniem polnym odcinku ul. Wysockiego znajduje się pomnik „Cudu nad Wisłą”, ufundowany przez mieszkańców dzielnicy w 1925 roku. Po wojnie zdewastowało go UB. Monument odtworzył Oddział Bródno TPW w 1995 roku.

W latach 60. planowano wybudowanie osiedli oraz parku.

Osiedle nabrało obecnego kształtu w latach 70 roku. Bloki wzniesiono według planów J. Szuleckiej i J. Stanisławskiego. W 1973 rozpoczęto budowę Szpitala Bródnowskiego (ukończoną w latach 1980-1984), podczas budowy w 1977 odnaleziono armatę przeciwpancerną wz. 36, która jest eksponowana w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Codzienność

Na terenie osiedla zlokalizowane jest 4 kościoły parafialne. Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, Św. Marii Magdaleny, Św. Włodzimierza, Św Faustyny oraz parafia Św. Wincentego a Paulo z dwoma kościłami zlokalizowanymi na terenie cmentarza bródnowskiego. Kościół murowany pw. matki Bożej Częstochowskiej i drewniany Św. Wincentego a Paulo.

Na terenie osiedla istnieje wiele punktów handlowych w tym dwa duże centra handlowe CH Atrium Targówek i Targówek Park. W najbiższej okolicy powstało też centrum M1 Marki oraz Factory Annopol.

Do wypoczynku mieszkańców przygotowany jest Park Bródnowski oraz Lasek Bródnowski.
Rozpoczęla się też inwestycja budowy drugiego odcinaka Warszawskiego Metra ze stacją lini metra zlokalizowaną w bliskiej odległości od Urzędu Gminy Warszawa Targówek. Planowany termin oddania tej stacji do użytkowania to 2021 rok.