Małgorzata Żmuda-Mierzejewska

Małgorzata Żmuda-Mierzejewska

Dane kontaktowe

Telefon:
500-022-130
E-mail:
mzmuda@brik.com.pl
Zobacz oferty agenta

O mnie

Pośrednik

Zajmuję się pośrednictwem w kupnie/sprzedaży mieszkań, lokali, działek, domów od ponad dekady.

W swojej ofercie nie posiadam zbyt dużo ofert, gdyż przyjmując ofertę nastawiam się na jej sprzedaż, a nie kolekcjonowanie i to obrazuje moją skuteczność.

Jestem szczerą, uczciwą i komunikatywną osobą. Podejście do drugiej osoby ma odwzorowanie w mojej pracy. Klienci cenią we mnie fakt, że przez cały okres współpracy jestem z nimi w kontakcie. Nie kończę współpracy z dniem podpisania umowy przedwstępnej, czy zainkasowaniu swojej prowizji. Dbam o ich komfort psychiczny i ich interesy do samego końca. Jestem razem z nimi u notariusza, jak i przy przekazaniu mieszkania.
Mój profesjonalizm i determinacja w znalezieniu najlepszego rozwiązania jest na najwyższym poziomie. Jestem zawsze gotowa do pomocy i wsłuchania się w potrzeby Klientów. Dzięki takiemu podejściu, udaje mi się niemal idealnie dopasować odpowiednią nieruchomość. Działam precyzyjnie i szybko, moje propozycje są przemyślane i trafne.

W czasie wolnym bardzo lubię leniuchować na łonie natury i w tedy ładuję baterie, aby móc podejmować nowe wyzwania.

Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Warszawa Białołęka, Warszawa Targówek, Warszawa Żoliborz, Ząbki, Warszawa, pow. Marki, pow. legionowski, pow. wołomiński